Amic Polska chce zaoszczędzić energię

Udostępnij artykuł
Właściciel sieci stacji Amic Energy ogłosił otwarcie przetargu na kompleksową obsługę w obszarze racjonalizowania zużycia energii elektrycznej na stacjach paliw Amic w Polsce.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza udostępnianego przez dział przetargów Amic Polska do dnia 26 lutego br., do godziny 18.00. Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 27 lutego br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 7 marca br. o godzinie 12.00. W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu zapytania należy kierować bezpośrednio do działu przetargów Amic Polska.

Amic Polska zarządza siecią 115 stacji. Obecnie aż do końca pierwszej połowy 2019 roku trwa rebranding sieci, w części działającej jeszcze pod marką Lukoil. Przy stacjach działają nowoczesne sklepy convenience, a część z nich przeszła już modernizację do standardu Amic Market. Na terenie części obiektów działają nowoczesne koncepty kawowo-gastronomiczne pod marką Food Point. Sieć współpracuje również z marką Subway – obecnie restauracje pod amerykańskim brandem funkcjonują na terenie 10 stacji Lukoil / Amic.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2019!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.