Amic Polska szuka dostawcy energii – przetarg

Udostępnij artykuł
Firma, zarządzająca siecią 115 stacji pod markami Lukoil i Amic, otworzyła przetarg na zakup energii elektrycznej w okresie od 1 kwietnia 2019 roku do 31 marca 2020 roku dla stacji paliw Amic Polska.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą formularza udostępnionego przez dział przetargów Amic Polska do dnia 11 lutego br., do godziny 18.00. Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu do dnia 12 lutego br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa w dniu 18 lutego br. o godzinie 12.00.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu należy kierować bezpośrednio do działu przetargów Amic Polska.

Amic Polska zarządza siecią 115 stacji. Obecnie aż do końca pierwszej połowy 2019 roku trwa rebranding sieci, w części działającej jeszcze pod marką Lukoil. Przy stacjach działają nowoczesne sklepy convenience, a część z nich przeszła już modernizację do standardu Amic Market. Na terenie części obiektów działają nowoczesne koncepty kawowo-gastronomiczne pod marką Food Point. Sieć współpracuje również z marką Subway – obecnie restauracje pod amerykańskim brandem prowadzą działalność na terenie 10 stacji Lukoil / Amic.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.