Amic Polska wprowadza zapachy samochodowe marki własnej

Produkty są dostępne w ofercie stacji Amic Energy od grudnia 2020 roku. Zapachy zostały przygotowane na bazie perfum i umieszczone w nośniku trwałym, bezpiecznym dla tapicerki i kokpitu aut oraz ich użytkowników.

Optymalny i nowoczesny kształt polimeru uwalnia zapach bardzo subtelnie i delikatnie do 90 dni.

Estetyka perfum samochodowych Amic Energy została zaprojektowana we Włoszech, we współpracy z uznanymi włoskimi designerami. Obudowa oraz front są wyprodukowane z nowoczesnego i bezpiecznego szkła VINglass – wszystkie te elementy reprezentują elegancki włoski design i wpisują się w stylistykę współczesnych samochodów.

Do produkcji perfum samochodowych Amic Energy zastosowano technologię XXI wieku. Połączono wiedzę, otwartość i doświadczenie zespołu naukowców z kompetencjami światowych ekspertów perfumerii, designu by tworzyć ekskluzywne perfumy samochodowe.

Zapachy dostępne są w czterech aromatyzacjach:

  • Rome to kwintesencja męskiego zapachu, połączenie siły i trwałości tkwiącej w cedrowym drewnie, oraz delikatności zaklętej w powiewie wanilii, przełamanej szczyptą cynamonu.
  • Silverstone to kwintesencja męskiej rywalizacji. Zapach liderów i pretendentów do podium. Działa energetyzująco. Na starcie zaskakuje świeżością cytryny i ziół z lawendą. Rozpędza się nutami drzewnymi z pomarańczowym turbodoładowaniem. Finiszuje piżmem i mocą paczuli.
  • Bahrajn to zaklęte czerwone słońce w dojrzałych cytrusach, młodzieńcza świeżość w zielonej herbacie i soczystych owocach melona. Zapach tętni młodością, hojnością i radością życia.
  • Monza to połączenie sprzeczności, świeżości ananasa i brzoskwiń z bujnym bukietem amarantowych róż oraz słodyczą czekolady i karmelu.

Wkłady do urządzeń są wymienne i dostępne w sprzedaży na stacjach Amic Energy. W grudniu 2020 roku i w styczniu 2021 roku obowiązuje promocja: przy zakupie urządzenia zapachowego wkład uzupełniający 50 proc. taniej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.