Amic przekazuje Punkty Pełne Dobrej Energii

Udostępnij artykuł

Amic Energy aktywnie wspiera i angażuje się we wsparcie, którego tak bardzo potrzebują mieszkańcy Ukrainy i uchodźcy. Firma stanowczo potępia brutalny atak Rosji na Ukrainę i w pełni solidaryzuje się z narodem ukraińskim. W ekspresowym tempie spółka uruchomiła liczne działania wspierające na pomoc potrzebującym, między innymi zbiórkę pod hasłem „Punkty Pełne Dobrej Energii”.

Amic punkty pomoc Ukrainie

Od 2 marca br. klienci programu Driver Club mogą przekazywać swoje dotychczas uzbierane punkty na rzecz działań PAH, Fundacji Ocalenie i PCK. Organizacje te bezpośrednio są zaangażowane w pomoc Ukrainie. Każdy klient może przekazać dowolną wielokrotność 20 zł w ramach posiadanej liczby punktów. Według przelicznika 20 zł to 2 000 punktów Driver Club. Od uruchomienia zbiórki uczestnicy programu Driver Club przekazali już ponad 1 mln punktów. Amic Polska przelewa je na konta wybranych fundacji w formie pieniężnej. Od 14 do 31 marca br. do każdych 2 000 punktów przekazanych przez uczestników Driver Club spółka dołoży drugie tyle.

– Serce rośnie, gdy wszyscy się jednoczą. Cieszę się, że w firmie tak szybko podęliśmy działania. Wielu pracowników stacji i biura mocno angażuje się w pomoc – podkreśla Krzysztof Strzelecki, prezes Amic Energy w Polsce.

Pamiętajmy, że dobro wraca! Dzielmy się nim, pomagajmy razem, przekażmy Punkty Pełne Dobrej Energii i bądźmy #SercemzUkrainą!

Źródło: Amic Energy w Polsce

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.03.2022
Aktualizacja: 10.03.2022