Amic szuka dostawców

[TYLKO U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w styczniu br. firma Amic Polska ogłosiła aż trzy nowe postępowania, w ramach których poszukuje dostawców wybranych produktów i usług.
Przetarg I

Kompleksowa usługa w zakresie transportu gotówki ze stacji Paliw Amic w Polsce do liczarni.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie koncernu do 30. stycznia br., do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 31. stycznia br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa dnia 14. lutego br. o godzinie 12.00.

Konkurs ofert I

Ekspozycja art. tytoniowych i materiałów wspomagających sprzedaż dla Producentów papierosów i innych art. nikotynozastępczych.

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie ofert powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie koncernu do 31. stycznia br., do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą konkursu ofert w dniu 3. lutego br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty upływa dnia 14. lutego br. o godzinie 18.00.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <
Konkurs ofert II

Dostawa lodu w kostkach i zamrażarek ekspozycyjnych (dzierżawa sprzętu na okres umowy) do 116 stacji własnych, prowadzonych pod marką Amic Energy.

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie powinny zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie koncernu do 3. lutego br., do godziny 18.00.

Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą konkursu ofert w dniu 5. lutego br. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty upływa w dniu 12. lutego br. o godzinie 12.00.

W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu oraz obu konkursów zapytania należy kierować na adres e-mail: tenders@amicenergy.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.