Amic zmodernizuje myjnie na stacjach Lukoil

Właściciel sieci 115 stacji Lukoil w Polsce ogłosił otwarcie przetargu na dostawę i serwis bram do myjni automatycznych na swoich stacjach.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu powinny zarejestrować się za pomocą poniższego specjalnego formularza, dostępnego na stronie firmy, do 21.11.2018 do godziny 18.00. Zarejestrowane firmy otrzymają szczegółową specyfikację dotyczącą przetargu w dniu 22.11.2018. Jednocześnie maksymalny czas na przedstawienie oferty przetargowej upływa dnia 28.11.2018 o godzinie 12.00. W celu otrzymania dalszych informacji na temat przetargu zainteresowane firmy powinny kontaktować się bezpośrednio z działem przetargów Amic Polska.

Obecnie myjnie (dotyczy wszystkich typów myjni) funkcjonują przy 29 stacjach Lukoil.

Amic Polska planuje do końca II kwartału 2019 roku dokonać rebrandingu stacji Lukoil na brand Amic. We wrześniu sieć zrezygnowała ze współpracy z Carrefour Express – pod tą marką na terenie 30 stacji Lukoil działały sklepy convenience. W miejsce po szyldach francuskiej marki pojawiły się nowe pod brandem Amic Market – które docelowo w procesie rebrandingu pojawią się na wszystkich stacjach Amic.

Przypomnijmy, że w marcu 2016 roku firma Lukoil sprzedała 116 swoich stacji na terenie Polski firmie Amic Energy. Od lipca 2017 roku prezesem polskiego oddziału firmy jest Krzysztof Strzelecki, manager uprzednio związany z takimi koncernami paliwowymi jak Lotos czy Statoil.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <