Anwim otwiera kolejne samoobsługowe stacje Moya express

Udostępnij artykuł

Nowe samoobsługowe obiekty Moya express pojawiły się na mapie województw mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego, a ich oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych.

moya express olsztyn
Stacja Moya express w Olsztynie

Stacja Moya express w województwie mazowieckim usytuowana została przy al. Marszałka J. Piłsudskiego 1 w podwarszawskiej miejscowości Marki. Do stacji można dojechać z obu kierunków ruchu, co jest dużym udogodnieniem dla kierowców. Lokalizacja na terenie Centrum Handlowego M1, w pobliżu drogi ekspresowej S8 relacji Warszawa-Białystok, umożliwia obsługę zarówno ruchu lokalnego, jak i tranzytowego. Z kolei w województwie warmińsko-mazurskim punkt Moya express znajduje się w centrum Olsztyna przy al. Gen. Wł. Sikorskiego 2B, będącej częścią drogi wojewódzkiej nr 598. Ta stacja jest również dostępna z obu kierunków ruchu, a zlokalizowana jest przy kompleksie handlowym Auchan i tuż obok Galerii Warmińskiej.

Obie stacje oferują olej napędowy i benzynę 95, a także paliwa uszlachetnione ON Moya Power. Na stacji zlokalizowanej w Markach przewidziano możliwość tankowania pojazdów TIR. Dostępny jest też szybki wlew paliwa diesel.

Stacje czynne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.06.2023
Aktualizacja: 06.06.2023