Anwim został członkiem POPiHN

Spółka Anwim, operator sieci stacji paliw Moya oraz jedna z największych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce, dołączyła do grona Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego w charakterze członka stowarzyszonego.

Anwim to przedsiębiorstwo zajmujące się od 27 lat sprzedażą oraz transportem paliw na terenie całej Polski. Spółka jest operatorem szóstej pod względem wielkości sieci stacji paliw w Polsce – Moya, która w tym roku obchodzi dekadę działalności na polskim rynku.

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) to organizacja pracodawców, reprezentująca interesy największych w Polsce przedsiębiorstw, działających w obszarze produkcji i dystrybucji paliw płynnych, infrastruktury paliwowej, produkcji i dystrybucji olejów smarnych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Informacja o przyjęciu w poczet członków Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego to dla spółki Anwim i sieci stacji paliw Moya bardzo dobra wiadomość. Jesteśmy przekonani, że skutkiem przyłączenia będzie obopólne wzbogacenie i wymiana wiedzy eksperckiej oraz wzmocnienie wspólnego głosu w dialogu społecznym, dotyczącym branży paliwowej – zapewnia Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim.

Moya to obecnie szósta pod względem wielkości sieć stacji paliw w Polsce. W sieci, oprócz stacji tradycyjnych – własnych i franczyzowych, znajdują się również stacje automatyczne. Stacje paliw sieci Moya, obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Filarami marki Moya jest cała gama usług i produktów: sprzedaż paliwa, koncept gastronomiczny Caffe Moya, sklepy zaopatrzone w wysokiej jakości produkty z logo Moya, aż po ofertę dla klientów biznesowych i atrakcyjny program flotowy Moya Firma. Swój dynamiczny rozwój Moya zawdzięcza znajomości rynku paliwowego oraz korzystnym warunkom współpracy z partnerami. Wszystkie stacje działające w ramach sieci Moya spełniają jednolite standardy obsługi i jakości.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.