Autoport Godzieszów tworzy kompleksową ofertę

Przy drodze wojewódzkiej 296 – w pobliżu węzła autostrady A4, na odcinku Wrocław-Jędrzychowice, 18 km od granicy z Niemcami – w miejscowości Godzieszów we współpracy z marką Lotos działa nowoczesny „Autoport Godzieszów”.

Wygodny i szybki dostęp do stacji paliw odbywa się poprzez wjazd i wyjazd z obu stron autostrady. W skład kompleksu wchodzą: nowoczesna partnerska stacja paliw pod brandem Lotos, całodobowa restauracja „ale Pajda”, kantor, parking z miejscami postojowymi dla 68 samochodów ciężarowych wraz z infrastrukturą techniczną oraz salon do obsługi samochodów ciężarowych ESA DAF.

Kierowcy tirów mogą skorzystać z 5 stanowisk do obsługi samochodów ciężarowych wyposażonych w dwustronne i dystrybutory szybkiego diesla, jak również z 5 dystrybutorów dwuwężowych AdBlue znajdujących się przy stanowiskach do tankowania tir oraz LPG. Natomiast zaplecze sanitarne stanowią toalety, prysznice i pralnia. Stacja paliw akceptuje i obsługuje bezgotówkowe karty flotowe.

Dla samochodów osobowych przewidziane jest 8 stanowisk do tankowania. Kierowcy, oprócz paliwa mogą skorzystać z rozszerzonego konceptu gastronomicznego Cafe Punktu oraz przestronnego i dobrze zaopatrzonego sklepu całodobowego z trzema stanowiskami kasowymi, co zapewnia szybką obsługę, jak również zadbać o swoje samochody za pomocą odkurzacza czy kompresora.

Na podróżnych czekają wyśmienite dania, zaspakajające nawet wyrafinowane i wymagające podniebienia. Restauracja posiada niepowtarzalny klimat.

W trosce o zadowolenie i komfort Klientów „Autoport Godzieszów” planuje dalszą rozbudowę kompleksu, aby zapewnić kompleksową obsługę podróżnych.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2020!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.