Avia Go: rusza aplikacja mobilna sieci stacji paliw Avia w Polsce

Udostępnij artykuł

Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa zarządzająca siecią stacji Avia w Polsce, uruchomiła aplikację mobilną Avia Go. Nowe rozwiązanie pełni funkcję programu lojalnościowego, stworzonego z myślą o stałych klientach sieci stacji. Już teraz użytkownicy mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów i udogodnień, które oferuje aplikacja. Przy rejestracji każdy klient otrzyma prezent powitalny – rabat w wysokości 30 groszy za litr paliwa, obowiązujący przy zakupie do 50 litrów dowolnego rodzaju paliwa.

avia go aplikacja

Za każde tankowanie oraz zakupy zrobione na stacji paliw, użytkownicy Avia Go są nagradzani specjalnymi punktami, które następnie mogą wymienić na atrakcyjne nagrody lub zniżki. Ponadto, klienci mają dostęp do specjalnych promocji obejmujących zarówno ofertę paliwową, jak i pozapaliwową. Kolejną z dostępnych funkcjonalności jest możliwość szybkiej i wygodnej płatności za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze.

Naszym celem było stworzenie intuicyjnego i przyjaznego rozwiązania cyfrowego, które nagrodzi stałych klientów za każdą wydaną złotówkę na stacjach Avia. Chcemy, aby każdy użytkownik miał jak najlepsze doświadczenie korzystając z naszej aplikacji, począwszy od intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu, po bogatą ofertę korzyści i promocji. Pragniemy zachęcić klientów do częstszych odwiedzin – mówi Karolina Sikorska, dyrektor ds. marketingu Grupy Unimot.

Aby pobrać aplikację, wystarczy odwiedzić sklep Google Play lub App Store na swoim urządzeniu mobilnym i wyszukać aplikację Avia Go. Następnie klient może dokonać rejestracji, podając swój numer telefonu lub adres e-mail. Po zalogowaniu można od razu rozpocząć korzystanie z aplikacji i odebrać swój prezent powitalny.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

Obecnie, użytkownicy mogą skorzystać z nowego rozwiązania na stacjach własnych sieci Avia (około 1/3 stacji pod marką Avia w Polsce). Planowane jest natomiast uruchomienie programu również na stacjach franczyzowych. W aplikacji podróżni znajdą mapę, na której mogą sprawdzić, czy ich pobliska stacja jest objęta programem.

Od grudnia 2016 roku Grupa Unimot należy do stowarzyszenia Avia International, dzięki czemu jako pierwsza uzyskała prawo do budowania i rozwoju sieci stacji paliw Avia w Polsce i w Ukrainie. W Polsce działa już ponad 130 stacji paliw Avia zarządzanych przez Grupę Unimot, a ich liczba wciąż rośnie. W całej Europie funkcjonuje ponad 3200 stacji Avia, co daje tej marce siódme miejsce pod względem liczby stacji na naszym kontynencie.

źródło: Unimot

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 02.07.2024
Aktualizacja: 02.07.2024