Avia Grupa Pieprzyk z nową stacją w Kołobrzegu

Udostępnij artykuł

Stacja Avia Grupa Pieprzyk w Kołobrzegu działa w sieci od 11 kwietnia 2022 roku. To już 16 stacja Grupy Pieprzyk funkcjonująca pod marką Avia, a zarazem 115 stacja Grupy Pieprzyk. Jest to już drugi obiekt zarządzany przez Grupę Pieprzyk w województwie zachodniopomorskim.

Avia Grupa Pieprzyk Kolobrzeg

Avia Grupa Pieprzyk Kołobrzeg

Obiekt znajduje się w Kołobrzegu przy ul. Toruńskiej 7, w województwie zachodniopomorskim.

W ofercie paliwowej znaleźć można olej napędowy, benzynę 95, benzynę 98, LPG oraz AdBlue z dystrybutora. To jedyny punkt w Kołobrzegu, gdzie można zatankować AdBlue z dystrybutora.

Poza ofertą paliwową na stacji znajduje się sklep typu convenience. Są w nim dostępne zarówno produkty spożywcze, ale także artykuły motoryzacyjne, zabawki, oraz Warzywniak – autorski koncept Grupy Pieprzyk – w którym znajdują się produkty z upraw własnych Grupy. Klienci mogą wybierać spośród: warzyw, owoców, ziemniaków a także zdrowych, naturalnych soków tłoczonych marki własnej SokCzysty.

W obiekcie znajduje się komfortowy kącik Pieprzyk Cafe. W menu dostępne są: włoska kawa, przekąski, hot dogi, tosty, zapiekanki.

Do stacji przylega motel, który oferuje komfortowe miejsca noclegowe w pokojach 1, 2 oraz 3 osobowych. Motel wkrótce powiększy się o kolejne pokoje dla gości.

Wszystkie stacje paliw należące do Grupy Pieprzyk to punkty działające całodobowo. Stacja Avia Grupa Pieprzyk akceptuje karty paliwowe Floty Pieprzyk, DKV, E100 oraz UTA.

Źródło: Grupa Pieprzyk