Avia rozpoczyna współpracę z blinkee.city

Sieć stacji paliw Avia nawiązała współpracę z blinkee.city – siecią elektrycznych hulajnóg i skuterów.

Od poniedziałku 4. listopada br. na ulicach Lublina można spotkać hulajnogi elektryczne obrandowane marką Avia oraz blinkee.city. To wynik współpracy jaką nawiązały firmy Unimot właściciel sieci stacji paliw Avia w Polsce oraz spółka Green Electricity, operator blinkee.city, który w Polsce i Europie oferuje usługi wynajmu elektrycznych skuterów i hulajnóg. Lublin jest pierwszym miastem w Polsce, w którym Avia i blinkee.city będą działały wspólnie.

– Nasza współpraca ma dwa wymiary. Pierwszy z nich to zaangażowanie stacji Avia w proces ładowania naszych skuterów i hulajnóg, a drugi to możliwość inwestycji w nasz projekt przez operatorów poszczególnych stacji Avia, które działają na zasadzie franczyzy, czyli w tym samym modelu biznesowym, który oferuje blinkee.city – mówi Marcin Maliszewski, prezes zarządu blinkee.city.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Na współpracy na samym początku skorzystają mieszkańcy Lublina, których obejmie specjalna akcja promocyjna zaplanowana na okres pierwszych dwóch tygodni listopada. W ramach akcji każdy, kto skorzysta z przejazdu hulajnogą z logotypami Avia oraz blinkee.city, otrzyma specjalny kupon promocyjny na pyszną kawę ze szwajcarskiego ekspresu na stacji Avia w Lublinie.

– Lublin to dopiero początek naszej współpracy, a zarazem poligon sprawdzający jej model biznesowy – mówi Robert Nowek, koordynator marki Avia w Polsce i na Ukrainie. – Rozpoczynając działania z platformą blinkee.city nie tylko rozszerzamy portfel usług na stacjach Avia, ale także dajemy możliwość rozwijania swojego biznesu naszym partnerom franczyzowym tworzącym sieć Avia. Ta możliwość to zostanie podwójnym franczyzobiorcą i dołączenie do platformy blinkee.city jako inwestor również na zasadach franczyzy – dodaje Nowek.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.