Będzie nowa, samorządowa stacja paliw w Chełmie

Udostępnij artykuł

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie podpisało umowę z firmą Perfekt na przebudowę stacji paliw przy al. Armii Krajowej 4. To dobra wiadomość dla mieszkańców Chełma, ponieważ jest szansa, że pod koniec roku będą mogli tankować tańsze paliwo na stacji samorządowej.

mpgk chelm facebook

Plany wybudowania miejskiej stacji paliw w Chełmie sięgają roku 2020. Głównym celem miało być ułatwienie mieszkańcom dostępu do tańszego paliwa. MPGK zakupiło stację w ubiegłym roku. Teraz została wybrana ostateczna wersja projektu, który będzie realizowany. W przetargu wystartowały dwie lokalne firmy. Wygrało go przedsiębiorstwo Perfekt.

Jak informują przedstawiciele MPGK, celem przebudowy jest poprawa warunków użytkowania obiektu oraz doprowadzenie go do współczesnych standardów użyteczności publicznej. Nowa stacja paliw będzie wyposażona w nowoczesne urządzenia i infrastrukturę, zapewniając mieszkańcom i przedsiębiorstwom komfortowe korzystanie z usług stacji.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

W ramach inwestycji m.in. przebudowany zostanie pawilon handlowo-gastronomiczny, zamontowane zostaną urządzenia i tablice reklamowe na wiatach, powstanie także nowy parking. Natomiast wykonawcą robót technologicznych będzie firma Corrimex.

Przebudowana stacja pozwoli kierowcom na bezobsługowe i całodobowe tankowanie we wszystkie dni tygodnia. Poza tym umożliwi korzystanie z kart lojalnościowych i rabatowych. Nie tylko dla osób fizycznych, ale również dla podmiotów gospodarczych.

źródło: MPGK Chełm

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 11.05.2023
Aktualizacja: 11.05.2023