Brzeszcze – nowa stacja paliw w sieci Moya

Udostępnij artykuł

W miejscowości Brzeszcze (woj. małopolskie) na trasie Oświęcim-Pszczyna została otwarta stacja paliw Moya. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje każdy rodzaj paliwa, Caffe Moya z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy.

moya brzeszcze

Nowo otwarta stacja paliw Moya znajduje się przy ul. Ofiar Oświęcimia 66A w miejscowości Brzeszcze. Położenie przy popularnej trasie z Oświęcimia do Pszczyny oraz dostęp do stacji z obu kierunków ruchu sprawia, że jest do dogodny punkt zarówno dla klientów lokalnych, jak i uczestników ruchu tranzytowego. Stacja oferuje benzynę 95 i 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony oraz LPG. Wysoki standard oferowanych produktów i usług zapewnia spółka Anwim, właściciel marki Moya.

Stacja posiada wszelkie funkcjonalności odpowiadające na potrzeby lokalnych klientów, którzy mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep oraz Caffe Moya, gdzie mogą napić się dobrej kawy czy skorzystać z szerokiego asortymentu pysznych przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Obiekt oferuje także podjazd dla TIR oraz płyn AdBlue z dystrybutora.
Stacja czynna jest codziennie w godzinach 6:00-23:00, również w niedziele niehandlowe.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 27.11.2023
Aktualizacja: 28.11.2023