Burger na Wypasie – nowość w Caffe Moya

Koncept gastronomiczny Caffe Moya rozszerza swoje menu. Do świeżo pieczonej pizzy, stripsów serwowanych z frytkami, zapiekanek i hot dogów, dołącza Burger na Wypasie. Soczysta wołowina, smażony boczek, ser Gouda i sałatka szwedzka grają pierwsze skrzypce w tym zestawieniu.

Na drugim planie występują: sos amerykański, sałata lollo bionda, czerwona cebula i pomidor, a wszystko to zamknięte w chrupiącym pszenno-żytnim mini-chlebku. Burger na Wypasie występuje w trzech wersjach – solo oraz w zestawach z frytkami lub z frytkami i Coca-Colą. Dostępny jest na wybranych stacjach Moya.

– Hamburgery znamy w Polsce już od ponad dwudziestu lat. Obok pizzy czy hot dogów są to najpopularniejsze potrawy „na szybko”. Dzisiaj klienci wymagają jednak nie tylko tego, żeby dania były przygotowane niemal natychmiast. Muszą być one smaczne i wysokiej jakości. Taki właśnie jest nasz Burger na Wypasie. Pyszna wołowina pochodząca od polskiego producenta, smakowite, pieczołowicie dobrane dodatki oraz coś, co szczególnie wyróżnia naszego burgera, czyli chrupiący, pszenno-żytni chlebek – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya, członek zarządu Anwim.

Koncept gastronomiczny Caffe Moya jest obecny na niemal wszystkich stacjach paliw sieci Moya. Asortyment gastronomiczny jest nieustannie rozszerzany i dopasowywany do zmieniających się potrzeb klientów odwiedzających stacje. Podstawą konceptu jest osiem rodzajów kawy serwowanej z samoobsługowego ekspresu oraz wybór produktów gastronomii podstawowej: hot dogów, zapiekanek i ciastek. W ubiegłym roku w Caffe Moya pojawiła się też nowa kategoria produktów o nazwie „dania z pieca”, czyli dań typowo obiadowych, przygotowywanych na miejscu na zamówienie klienta. W tej ofercie znaleźć można prawdziwie włoską pizzę, pierogi prosto z pieca czy chrupiące stripsy z kurczaka podawane ze złocistymi frytkami.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.