Circle K otwiera „zieloną” stację

Udostępnij artykuł
Circle K otworzyło nową stację przy ul. Stoczniowców 5 w dzielnicy Wawer w Warszawie. Na stacji powstał pokryty roślinami zielony dach oraz zastosowano ekologiczne rozwiązania, takie jak panele solarne oraz zbiornik retencyjny wody deszczowej do podlewania zieleni. Jest to kolejna stacja sieci, która w pierwszym półroczu 2020 roku rozszerzyła się o 16 nowych lokalizacji. Stacja na warszawskim Wawrze jest 23 punktem Circle K w Warszawie.

Najnowsza stacja Circle K zlokalizowana jest w sąsiedztwie dwóch ważnych arterii komunikacyjnych Warszawy – mostu Siekierkowskiego oraz Wału Miedzeszyńskiego. Ponad 25 proc. powierzchni działki, na której powstała stacja Circle K, stanowi zieleń – w tym zielony dach, który jest zupełnie wyjątkowym rozwiązaniem na stacji paliw. Dodatkowo zainstalowano panele solarne do podgrzewania wody oraz zbiornik retencyjny wody deszczowej.

Jak mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska:

Warszawski Wawer to okolica, w której działa już kilka naszych stacji. Kierowcy i okoliczni mieszkańcy chętnie nas odwiedzają, aby zatankować samochód, zrobić szybkie zakupy i skorzystać z oferty gastronomicznej. Widzimy potencjał tej lokalizacji i jestem dumny z tego, że dzięki zaangażowaniu zespołu dziś do sieci Circle K dołącza nowa stacja. Nie zwalniamy tempa działania a nasze plany rozwoju są bardzo ambitne. W perspektywie roku chcemy otworzyć kilkadziesiąt nowych stacji.

Najnowsza stacja Circle K w Warszawie wyposażona została w 5 dystrybutorów, z możliwością zatankowania 5 rodzajów paliw, w tym paliw premium o podwyższonych parametrach: miles® 95, miles® diesel, milesPLUS® diesel, miles® 98 oraz LPG SupraGaz.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja wyposażona została w najnowszy format myjni, z nowoczesnymi urządzeniami i innowacyjnymi technologiami Circle K MaxProtection i Circle K Ultra Shine, możliwością płatności bezpośrednio przed myjnią oraz takimi ułatwieniami jak zegar pokazujący czas pozostały do pełnego umycia auta. Myjnia oferuje unikalne programy mycia m.in. Premium Super Sezon, którego parametry dostosowane są do danej pory roku, aby jak najlepiej chronić samochód przed wpływem warunków atmosferycznych.

Stacja oferuje również najnowszy koncept gastronomiczny, w tym kultowe hot dogi – wśród nich wakacyjną nowość Hot Dog Szlachecki – przyrządzane na miejscu ciepłe kanapki i wrapy, czy świeżo wypiekane pieczywo oraz aromatyczną kawę Simply Great Coffee.

Sieć Circle K liczy już ponad 360 stacji paliw w całej Polsce. Tylko w pierwszym półroczu sieć powiększyła się o 16 lokalizacji. Ostatnie miesiące były intensywne nie tylko pod kątem wdrażania nowych stacji franczyzowych do sieci, lecz także pod względem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań. Od połowy czerwca klienci, mieszkający na terenie Warszawy, zyskali możliwość zamówienia zakupów spożywczych i ciepłych posiłków na wybrany adres, poprzez aplikację Bolt Food. Dodatkowo na profilu Facebook marki uruchomiono chatbota, który odpowiada na pytania klientów i pomaga im w sprawnym uzyskaniu istotnych informacji. W planach na drugą połowę roku znajdują się kolejne udogodnienia.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.07.2020
Aktualizacja: 17.07.2020