Circle K świętuje 20-lecie programu lojalnościowego Extra

Udostępnij artykuł

Atrakcyjne zniżki na paliwo, rabaty na kawę, hot dogi i myjnię to tylko część korzyści, które już od 11 maja są dostępne dla klientów programu Extra odwiedzających stacje Circle K. Flagowy program lojalnościowy Extra obchodzi 20. urodziny i z tej okazji sieć stacji przygotowała wiele ciekawych ofert dla jego uczestników. Nowa odsłona programu jest wsparta kampanią w mediach.

Circle K lat programu lojalnosciowego EXTRA

Program lojalnościowy Extra

Program Extra w nowej odsłonie to jeszcze więcej korzyści podczas codziennych zakupów na stacjach paliw Circle K. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty na paliwo, kawę, hot dogi, wybrane produkty w sklepie oraz na myjnię. Zasady są proste. Wystarczy zarejestrować się w programie Extra i tankować na stacjach Circle K. Wtedy vouchery z atrakcyjnymi rabatami zostaną przyznane automatycznie na konto uczestnika. Każde 50 litrów paliwa to dostęp do kolejnych korzyści. Już po zatankowaniu pierwszych 50 litrów klienci otrzymują zniżkę o wartości 10 gr/l na paliwa standardowe miles® i SupraGas lub 15 gr/l na paliwa premium milesPlus®. Dodatkowo po zatankowaniu w sumie 100 litrów uczestnik otrzymuje voucher z 50 proc. rabatem na kawę lub hot doga. Zaś przy 150 litrach klient może zaoszczędzić 50 proc. na dowolnym programie myjni.

Ponadto każdy uczestnik programu otrzyma gratis w postaci darmowej kawy lub hot doga na powitanie oraz co roku prezent z okazji urodzin. Dodatkowo z kartą Extra można również zaoszczędzić podczas codziennych zakupów w sklepie stacyjnym i spróbować nowości z oferty gastronomicznej w jeszcze niższych cenach. To jednak nie wszystko – za każde 30 transakcji zrealizowanych w sklepie Circle K, firma przekaże 1 zł na cele charytatywne. Lojalni klienci będą również mogli zadecydować, na jaki cel zostaną przekazane zebrane środki.

Komentarz Circle K

To dla nas wyjątkowy moment – program Extra działa już 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy liczne grono lojalnych uczestników, których każdego miesiąca przybywa kilkanaście tysięcy. Stale pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty i wprowadzamy kolejne korzyści. Tym razem postanowiliśmy uruchomić program w zupełnie nowej odsłonie. Chcemy aby zakupy na Circle K stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla stałych klientów. Stawiamy na korzyści i rabaty, które będą dostępne niemal natychmiast, bez długiego oczekiwania na zebranie odpowiedniej liczby punktów. Mamy nadzieję, że program Extra w takiej formie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy teraz jeszcze chętniej będą odwiedzać nasze stacje Circle K. Zapraszamy!
– mówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Program Extra w nowej odsłonie obowiązuje od 11 maja 2022 r. Dotychczas zebrane punkty nie przepadają i pozostają ważne przez 3 lata od momentu przyznania ich na konto użytkownika. Nadal można je wymienić na paliwo, myjnię, kawę, hot dogi lub inne produkty dostępne na stacjach Circle K. Nowej odsłonie programu Extra towarzyszy kampania w mediach obejmująca telewizję, radio i Internet. Nowy regulamin programu Extra dostępny jest na stronie https://www.circlek.pl/extra.

Źródło: Circle K

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.