Convenience w dobie pandemii – live z Adamem Beniowskim

Udostępnij artykuł
Już w piątek o godz. 13.45 na naszym facebookowym profilu Stacja Benzynowa & Convenience Store odbędzie się live z udziałem Adama Beniowskiego, CEO Pro Business Solutions. Gospodarzem spotkania będzie Edwin Kaniuk, redaktor naczelny czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań w trakcie trwania dyskusji.

Miło nam poinformować iż już od najbliższego piątku, 8 maja startujemy z cyklem ekskluzywnych rozmów “na żywo” realizowanych za pośrednictwem profilu Facebooku czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store. Do rozmowy będziemy zapraszać wybitnych przedstawicieli sektora stacji paliw ekspertów od prowadzenia sklepu, konceptów kawowo-gastronomicznych oraz dostawców. W dyskusji na bieżąco będzie można zadawać pytania umieszczając je bezpośrednio pod postem z publikacją “na żywo”.

W pierwszej dyskusji porozmawiamy m.in. o:

– Ekspozycji i jakości oferty na sklepowej półce w dobie pandemii;
– Wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w zarządzaniu półką oraz w prowadzeniu szkoleń;
– Strategiach działania po pandemii.

Podczas spotkania on-line widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszym gościem postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiedzieć. Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl w temacie “Pytanie do Live’a z Adamem Beniowskim”.

NASZ PROFIL FACEBOOK
>> prosimy kliknąć aby zacząć obserwować <<

Adam Beniowski, CEO w grupie Pro Business Solutions, to doświadczony ekspert w obszarze zarządzania biznesem oraz wdrażania procesów category management w międzynarodowych korporacjach. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w zarządzaniu kilkudziesięcioma projektami CatMan oraz wprowadzaniu wielu innowacyjnych rozwiązań z tego zakresu. Jego wiedza o mechanizmach sprzedaży i handlu poparta jest blisko 20-letnią praktyką biznesową, zdobytą na wysokich stanowiskach w Mars, Danone Group a od 10 lat poprzez liczne projekty dla klientów grupy PBS.

Autor wielu rekomendacji wdrażania nowych strategii i standardów ekspozycyjnych w kategoriach, także dla handlu niezależnego. Odnotował liczne sukcesy w tworzeniu autorskich aplikacji wspierających budowę zaangażowania wśród pracowników korporacji oraz wprowadzaniu zmian w organizacjach. Posiada wysokie umiejętności coachingowe potwierdzone certyfikatami, np. tytuł coacha przyznany przez International Coach Federation, i trenerskie, wynikające z kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń biznesowych.

Posiada certyfikaty CPSA (Certified Professional Strategic Advisors), CPCM (Certified Professional Category Managers) i ACC (Associate Certified Coach).

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.05.2020
Aktualizacja: 25.05.2020