Driver Club – najnowszy program lojalnościowy Amic

Właściciel sieci stacji Amic Energy z początkiem czerwca uruchomił Driver Club – bardzo atrakcyjny program dla klientów stacji. Mechanizm programu jest odpowiedzią na potrzeby klientów, został tak skonstruowany, aby korzyści nie wymagały długiego zbierania punktów, a były dostępne tu i teraz.

Nowością w kategorii programów tego typu jest proces naliczania punktów od wartości wszystkich transakcji, przysługują zarówno na zakup paliwa, jak i pozostałych produktów i usług. Punkty można wymienić np. na 90-dniowy rabat na paliwo, jego wysokość jest zależna od liczby uzbieranych punktów. Można uzyskać do 7 gr rabatu na litr. Posiadacze zarejestrowanej karty mogą również korzystać ze specjalnych promocji, wymieniać punkty na nagrody oraz płacić punktami za produkty i usługi według prostego przelicznika 1 punkt = 1 grosz.

Program jest dynamicznie rozwijany, co przekłada się na stały wzrost jego funkcjonalności. Sukcesywnie będą dodawane kolejne rozwiązania techniczne. O wszelkich zmianach i nowościach klienci będą informowani na bieżąco.

System programu Driver Club jest nieskomplikowany i przyjazny klientowi, dostępny na wszystkich stacjach Amic Energy. Szczegóły na driverclub.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.