Druga Avia w Zachodniopomorskiem

Avia uruchomiła w Polsce kolejną stację paliw, tym razem w miejscowości Dębno w województwie zachodniopomorskim.

Stacja Avia w Dębnie dysponuje sześcioma stanowiskami tankowania oraz oferuje paliwa Eu-95, ON i LPG. Na terenie placówki uruchomiony został kącik kawowy Esenso Cafe w którym serwowana jest pyszna kawa ze szwajcarskiego expresu, dostępne są także ciepłe przekąski typu hot dog. Sklep prowadzony na stacji działa pod szyldem Carrefour Express i oferuje bogatą ofertę produktową nie tylko dla zmotoryzowanych klientów, ale również dla okolicznych mieszkańców.

– Dążymy do stałego przyjmowania kolejnych stacji paliw do naszej sieci, bo chcemy konsekwentnie budować świadomość marki Avia – mówi Robert Nowek, koordynator sieci Avia w Polsce i na Ukrainie. – Województwo zachodniopomorskie jest terenem, na którym rozpoznawalność marki Avia jest większa ze względu na bliskość sieci Avia w Niemczech, która liczy ponad 800 stacji. Dlatego jestem przekonany, że stacja Avia w Dębnie zostanie dobrze przyjęta przez kierowców tego województwa – dodaje Nowek.

Obiekt w Dębnie działa na zasadach franczyzy. Aktualnie sieć Avia w Polsce liczy 48 placówek, z czego kilka czeka jeszcze na zakończenie procesu rebrandingu. Stacja w Dębnie zalicza się do tych, które proces ten mają już za sobą.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.