Druga stacja Cel już otwarta

Udostępnij artykuł
Jak udało się dowiedzieć redakcji Petrolnet.pl 31 października br. właściciel stacji Cel w Dąbrówce, zdobywcy tytułu Stacji Benzynowej Roku 2015, otworzył kolejny obiekt – tym razem w miejscowości Biedrusko.

Nowa stacja jest zlokalizowana przy ul. Jesionowej 2 w Biedrusko, w woj. wielkopolskim. Stacja jest wyposażona w dwa dwustronne, ośmiowężowe dystrybutory wieloproduktowe, dwustronny czterowężowy dystrybutor wieloproduktowy oraz w dystrybutor LPG.

Na terenie obiektu zostały również udostępnione stanowisko ładowania samochodów elektrycznych, portalowa myjnia automatyczna oraz dwustanowiskowa samoobsługowa myjnia bezdotykowa.

Co ciekawe, klienci, którzy uprzednio skorzystali z oferty stacji, mogą bezpłatnie skorzystać z odkurzacza.

– Nasze stacje wyróżnia wiele, kolory, indywidualne podejście do potrzeb klientów czy gwarancja wysokiej jakości paliw. Jest coś jeszcze, każdy nasz klient może skorzystać z bezpłatnego odkurzacza. Zapraszamy – tak usługę rekomendują przedstawiciele marki Cel.

Oprócz tego przy stacji działa sklep z bogatą ofertą produktów convenience oraz koncept kawowy i gastronomiczny pod marką Pitstop Cafe. Obiekt jest czynny całą dobę siedem dni w tygodniu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Roku 2015

Warto przy tej okazji przypomnieć, że stacja CEL w Dąbrówce (pierwszy obiekt właściciela marki) zdobyła tytuł Stacji Benzynowej Roku 2015 – w czwartej edycji konkursu organizowanego przez firmę BROG B2B wydawcę magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl, który co roku jest rozstrzygany podczas uroczystej gali na zakończenie Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Eksperci branżowi będący jurorami konkursu zgodnie ocenili, że największe wrażenie wywarła na nich niezależna stacjach paliw, należąca do prywatnego inwestora, która została zaprojektowana i wybudowana z zachowaniem najnowszych rynkowych trendów spełniających standard premium.

Oto komentarz jednego z członków jury konkursu Stacja Benzynowa Roku 2015:

„Projekt stacji złamał wszelkie konwencje obowiązujące do tej pory na rynku – wyróżnia się na tle innych obiektów uruchomionych w 2014 r. Szkoda, że w barwach brandu Cel działa na razie tylko jedna stacja. Projekt doskonale nadaje się dla sieci stacji paliw. Wygląd stacji przykuwa uwagę, jest zdecydowany, nieco agresywny, kierowcy będą na nią skręcać nawet z czystej ciekawości. Śmiała inwestycja prywatna. Obiekt nie odbiegający w standardach od stacji największych graczy na rynku, zrealizowany jednak znacznie skromniejszymi środkami. Stacja na wymiar – bez przerostu skali i formy nad treścią. Stacja Cel za oryginalny i modny wystrój, bogatą ofertę i obecność w social mediach. Punkty dla stacji paliw CEL, która pokazuje, że można wybudować obiekt niezależny, zadbać o modny design i marketingowo być bardziej aktywnym niż większość koncernów paliwowych”.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.11.2018
Aktualizacja: 08.11.2018