Dwie nowe stacje Moya

Placówka w Rawie Mazowieckiej jest tradycyjnym obiektem z dobrze zaopatrzonym sklepem oraz konceptem gastronomicznym Caffe Moya. Z kolei w Bolkowie została oddana do użytku stacja automatyczna przeznaczona do obsługi flot.

Stacja w Rawie Mazowieckiej mieści się przy ul. Mszczonowskiej 36 (droga krajowa 72 relacji Rawa Mazowiecka-Warszawa). Obsługuje ruch tranzytowy i lokalny. Oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, ON Moya Power oraz LPG. 

W Caffe Moya klienci mogą napić się dobrej kawy, herbaty lub zjeść hot doga, zapiekankę czy kanapkę. Stacja dostosowana jest do obsługi samochodów ciężarowych – dysponuje odpowiednim podjazdem, ofertą szybkiego diesla i parkingiem dla aut ciężarowych. 

Obiekt w Bolkowie jest stacją automatyczną, przeznaczoną wyłącznie dla flot. Oferuje olej napędowy (HSD) i płyn AdBlue z dystrybutora. Rozliczać się na nim można wyłącznie bezgotówkowo za pomocą kart flotowych lub aplikacji Moya Firma. Na stacji jest toaleta dla kierowców.

Obiekt mieści się w ciągu drogi powiatowej nr 2796D w pobliżu trasy S3: Lubawka (granica Państwa Czechy) – Świnoujście oraz DK 5: Lubawka (granica Państwa Czechy) – Nowe Marzy.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.