Dynamiczny rozwój sieci Moya

Sieć stacji paliw Moya konsekwentnie realizuje swój ambitny plan rozwoju i otwiera kolejne stacje w całej Polsce. Zgodnie z przyjętą strategią firmy do końca 2023 r. sieć ma się rozrosnąć do 350 obiektów w niebieskich barwach.

Moya to marka, która rozwija się w oparciu o dwudziestosiedmioletnie doświadczenie zebrane podczas działalności operatora sieci – Anwim na polskim rynku. Już drugi rok z rzędu, sieć stacji paliw Moya szczyci się tytułem najszybciej rosnącej sieci stacji paliw w Polsce. Rozwijająca się od 2009 roku sieć liczy obecnie 211 placówek, w tym 35 stacji własnych. Tylko w kwietniu do sieci dołączyły cztery stacje: w Prabutach, Kłodzku, Rumunkach Skępskich oraz Jeleniej Górze.

– Ostatnie dziesięć lat to przede wszystkim wyzwania, które podejmowaliśmy, aby krok po kroku osiągnąć dzisiejszą pozycję. Jesteśmy szczególnie zadowoleni ze zwiększenia sprzedaży paliw na stacjach w sieci Moya – średnio o ponad 10 proc. w stosunku do zeszłego roku! Ważnym aspektem naszego rozwoju są relacje, które konsekwentnie i odpowiedzialnie budujemy ze współpracownikami, partnerami biznesowymi i klientami. Najważniejsze są dla nas te działania, które korespondują z oczekiwaniami naszych klientów, budują pozytywne doświadczenie naszej marki – zapewnia Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Moya to obecnie szósta pod względem wielkości sieć paliw w Polsce. W sieci, oprócz stacji tradycyjnych – własnych i franczyzowych, znajdują się również stacje automatyczne. Stacje paliw sieci Moya, obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Filarami marki Moya jest cała gama usług i produktów: sprzedaż paliwa, koncept gastronomiczny Caffe Moya, sklepy zaopatrzone w wysokiej jakości produkty z logo Moya, aż po ofertę dla klientów biznesowych i atrakcyjny program flotowy Moya Firma. Swój dynamiczny rozwój Moya zawdzięcza znajomości rynku paliwowego oraz korzystnym warunkom współpracy z partnerami. Wszystkie stacje działające w ramach sieci Moya spełniają jednolite standardy obsługi i jakości.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.