Dyrektor ds. rozwoju sieci stacji partnerskich Shell Polska: Stawiamy na elastyczność

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Jednym z istotnych obszarów strategii Shell jest rozwój sieci stacji partnerskich, których w Polsce działa już 74. Są one elementem uzupełniającym naszą sieć 384 stacji własnych. Powstają w miejscach, w których nasza marka jeszcze nie występuje – Sebastian Łasiński, dyrektor ds. rozwoju sieci stacji partnerskich Shell Polska.

Sebastian Lasinski Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw

Stale rosnąca liczba stacji franczyzowych to dowód zaufania oraz potwierdze­nie atrakcyjności naszej oferty. Podjęcie współpracy z Shell wią­że się z bezpieczeństwem, które daje znane logo jednej z najwięk­szych firm energetycznych, czyli rozpoznawalność marki połączo­na z wieloletnim doświadcze­niem. W branży paliwowej jest to szczególnie ważne, m.in. ze względu na kwestię zabezpiecze­nia dostaw.

Aby nawiązać współpracę, kontrahent musi posiadać stację paliw. Jeśli to nowa inwestycja, możemy pomagać mu ją rozwi­jać – dostarczając know how, jak stawiać pierwsze kroki w bizne­sie. Musi także przejść proces sprawdzenia wiarygodności kre­dytowej, wnosząc odpowiednie zabezpieczenia: gwarancję ban­kową, depozyt lub hipotekę, a także zdolność do płacenia gotówką za paliwo w ramach przedpłaty.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Jeśli chodzi o stacje, stawia­my na elastyczność – mamy różne pakiety, które partnerzy mogą dopasować do swoich uwarunkowań i potrzeb. Wpro­wadziliśmy do oferty koncept kawowo-gastronomiczny Shell Café. Oferujemy im produkty marki własnej Shell oraz pro­mocje z nimi związane; program lojalnościowy Shell Club Smart (z kartą i aplikacją); wszystkie pa­liwa Shell – Shell FuelSave, Shell V-Power i Shell AutoGas oraz elastyczne formy ich dostawy (mogą odebrać je sami lub mogą one zostać dostarczone przez Shell). Gwarantujemy też…

* Cały komentarz Sebastiana Łasińskiego, dyrektora ds. rozwoju sieci stacji partnerskich Shell Polska do przeczytania w:

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM, pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.04.2024
Aktualizacja: 30.04.2024