Dzień Dziecka z Huzarem

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji sieć PSP Huzar przygotowała dla dzieci swoich klientów słodkie upominki.

Pierwszy czerwca to dzień z niecierpliwością wyczekiwany nie tylko przez dzieci. Z okazji tego ważnego święta, Polskie Stacje Paliw Huzar do serdecznych życzeń dla dzieci dołączają pyszne niespodzianki.

– Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego na dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą nasze stacje czeka to, co lubią najbardziej – smakołyki idealne do umilenia każdej podróży – mówi Ireneusz Jabłonowski, prezes Huzar PSP. – Wspólne świętowanie Dnia Dziecka to już tradycja na naszych stacjach. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni, nie tylko z jakości produktów i usług dostępnych w naszej ofercie, ale także z niespodzianek, jakie dla nich przygotowujemy – dodaje.

Dzieci, które w dniu swojego święta wraz z rodzicami odwiedzą czerwono-żółte stacje paliw otrzymają słodki prezent na drogę. Liczba upominków jest ograniczona. Warunkiem otrzymania upominku jest dokonanie zakupów na stacji i/lub zatankowanie auta za dowolną kwotę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.