E100 otworzyło największą w Polsce samoobsługową stację paliw

Udostępnij artykuł

Stacja znajduje się przy autostradzie A4, 20 km od przejścia granicznego w Zgorzelcu (tuż przy zjeździe z autostrady A4 w Godzieszowie). Firma planowała uruchomienie stacji w grudniu, ale ze względu na szybsze tempo robót ten termin udało się przyspieszyć.

stacja e100 godzieszow

Do dyspozycji klientów oddano: 13 stanowisk do tankowania, przy każdym dystrybutorze dostępny jest płyn AdBlue, a także tzw. satelity, dzięki którym można zatankować wszystkie zbiorniki bez przemieszczania ciężarówki. Stacja może obsłużyć blisko 2000 pojazdów na dobrę. Ze stacji mogą korzystać nie tylko kierowcy ciężarówek, ale również samochodów osobowych i busów.

Oprócz tradycyjnych terminali samoobsługowych do płatności za paliwo, uruchomiliśmy możliwość rozliczenia tankowania za pomocą telefonu, w aplikacji E100 z aktywowaną usługą E100 Mobility, bez konieczności użycia terminala płatniczego. Warto też dodać, że nowa stacja jest przygotowana do obsługi transportu ponadnormatywnego – wysokość wiaty to 4,85 m – mówi Dmytro Ananskyi, zastępca kierownika działu współpracy z dostawcami.

Nowa stacja E100 jest w sieci stacji paliw Power Max.

To pierwsza stacja E100 zbudowana przez naszą firmę od samego początku i samodzielnie począwszy od etapu koncepcji i planowania. Jesteśmy więc szczególnie dumni, że to jest w tym momencie największa, bezobsługowa stacja paliw w Polsce. Wpisuje się to też w strategię E100 budowania własnych stacji paliw w kluczowych, dla naszych klientów, lokalizacjach – dodaje Dmytro Ananskyi.

Jak informują przedstawiciele E100, na klientów E100 czeka zaplecze Autoportu Godzieszów: parking z 85 miejscami, sklep, prysznice, restauracja, toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

źródło: E100

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 15.11.2023
Aktualizacja: 15.11.2023