Easy Auchan na bp – nasza videorelacja

Udostępnij artykuł
[TYLKO U NAS!] Na stacji sieci bp w Warszawie w Alejach Jerozolimskich 18 listopada 2020 roku oficjalnie zadebiutował nowy koncept sklepu convenience – Easy Auchan – wdrożony we współpracy z Auchan Retail Polska. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej videorelacji portalu Petrolnet stworzonej tuż po oficjalnej premierze nowego formatu na polskim rynku.

Przypomnijmy, że w ofercie sklepu znalazło się ponad 1900 produktów (w tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, a także środki chemiczne, produkty bio i wegańskie), a wśród nich 320 produktów marek własnych Auchan, wraz z gamą produktów Pewni Dobrego.

– Na stacji bp w nowej odsłonie dostępne będą dla naszych Klientów rozwiązania mikromobilne, dzięki obecności oferty platformy miejskiej mobilności Bolt. Elektryczne hulajnogi Bolta będą dostępne w wyznaczonych miejscach na stacji. Stacja będzie także miejscem odbioru zakupów z Auchan w opcji Click&Collect realizowanej przez Auchan. W przyszłości wprowadzane będą kolejne elementy konceptu mobility HUB na stacjach bp – informowały w komunikacie prasowym firmy bp i Auchan.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.11.2020
Aktualizacja: 30.11.2020