Ehrle Sponsorem jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2020

Udostępnij artykuł
Firma Ehrle, doświadczony i pewny dostawca myjni został Sponsorem najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów gastronomiczno-kawowych. Jubileuszowe XX Forum PetroTrend 2020 odbędzie się 16 marca w Marriott Warsaw Hotel.

Niedoścignione urządzenia niemieckiego producenta, dzięki zastosowanej najbardziej zaawansowanej technologii oraz własnym środkom chemicznym, oferują jakość mycia na najwyższym poziomie. Ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji zaowocowało powstaniem szerokiej gamy myjni samoobsługowych.

Ehrle w Polsce jest niekwestionowanym liderem zarówno w zakresie ilości wybudowanych myjni, jak i rozpoznawalności wśród Klientów. Marka, aż pięciokrotnie nagrodzona została Złotym Laurem Konsumenta w kategorii myjni samochodowych. Uzyskała także liczne wyróżnienia w prestiżowych konkursach branżowych.

Na rynku paliwowym Ehrle od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem, zarówno wśród Klientów sieciowych jak i indywidualnych właścicieli. Wszyscy pracownicy działu technicznego Ehrle posiadają specjalistyczne przeszkolenie w zakresie bezpiecznej pracy w szczególnym otoczeniu stacji. Firma dysponuje także zaawansowanym systemem szybkiego zgłaszania awarii i może poszczycić się najlepszym czasem reakcji serwisowej. Wszystko to czyni z Ehrle najbardziej doświadczonego i pewnego dostawcę myjni na rynku stacji paliw w Polsce.

XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2020 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele stacji w osobach: właścicieli obiektów niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora retail, convenience oraz food & coffe.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych, zarządów koncernów i sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi ;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
•  
udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2020;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych stacji, sklepów convenience i konceptów kawowo-gastronomicznych,
– prezesów, członków zarządów koncernów i sieci,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIX FORUM PETROTREND 2019

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.