Ehrle: wprowadziliśmy program umożliwiający dezynfekcję pojazdu

Udostępnij artykuł
W ostatnich dniach w mediach zawrzało w temacie mandatów wystawianych za mycie pojazdów na myjniach samoobsługowych. Chcąc zapobiec całkowicie nieuzasadnionemu ograniczeniu możliwości mycia pojazdów firma Ehrle wprowadziła na myjniach nowy program mycia umożliwiający dezynfekcję pojazdu po zakończonym myciu. Środek chemiczny jest całkowicie bezpieczny dla lakieru, aluminium, chromu oraz oczywiście użytkowników myjni.

Pełna lista myjni będzie na bieżąco uzupełniana na stronie www.ehrle.pl

Pierwsze myjnie powinny mieć wprowadzony system jeszcze przed Świętami. Kolejne na początku nadchodzącego tygodnia. Jest to niewątpliwie dodatkowy argument dla właścicieli myjni samoobsługowych, którzy od kilku dni borykają się z patrolami policji wystawiającymi mandaty ich klientom.

Jako największy w Polsce producent samoobsługowych myjni samochodowych Ehrle zaznacza, iż polskie prawo nakłada na użytkowników pojazdów obowiązek poruszania się pojazdami czystymi umożliwiającymi bezpieczną jazdę. 

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Co więcej należy zaznaczyć, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju należy szczególnie dbać o higienę, w tym także o czystość samochodów, gdyż na plastiku czy metalu wirus utrzymuje się nawet do 5 dni. Takie są zalecenia lekarzy. 

Korzystając z myjni samoobsługowej należy oczywiście przestrzegać zaostrzonych zasad bezpieczeństwa:

– używać rękawiczek jednorazowych
– dezynfekować ręce 
– nosić maseczkę ochronną 
– na stanowisku mycia powinna znajdować się tylko 1 osoba 
– unikać kontaktu z innymi użytkownikami myjni (nie grupować się)

Stanowisko mycia ma wielkość ok. 5m x 6,66m zatem przy zachowaniu powyższych norm bezpieczeństwa pozwoli na bezpieczne i mycie pojazdu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.04.2020
Aktualizacja: 10.04.2020