eXc Mobile Polska Sponsorem jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2020

Właściciel marki wyróżniających się na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych został Sponsorem najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców. Jubileuszowe XX Forum PetroTrend 2020 odbędzie się 16 marca w Marriott Warsaw Hotel.

eXc Mobile to marka wyróżniających się kolorami i użytecznością akcesoriów do urządzeń mobilnych. W ofercie posiada kable, ładowarki samochodowe i sieciowe, uchwyty samochodowe i inne funkcjonalne gadżety. Misją marki jest dążenie do perfekcji w tworzeniu produktów, które łączą w sobie użyteczność, jakość i styl.

Użyteczność to najważniejsza cecha produktu, która po długim okresie korzystania, decyduje o zadowoleniu z zakupu. Właśnie dlatego eXc Mobile przywiązuje tak olbrzymią wagę do testów. Produkty wprowadza na rynek dopiero, gdy jest w stu procentach pewna ich użyteczności. W każdym produkcie kryje się historia napisana przez życie.

Jakość – niezawodność, trwałość, dbałość o szczegóły wykonania. Wysoka jakość produktu idzie w parze z użytecznością, co daje pewność osiągnięcia maksymalnej satysfakcji z jego użytkowania. Przez długie lata. Marka eXc to rozumie, dlatego najwyższa jakość produktów jest ich standardem.

Styl – wiedzą, że finalny produkt z logiem eXc decyduje o tym, jak są postrzegani. Dążą do perfekcji w każdym detalu. Są marką, która ma swój niepowtarzalny styl, przez który wyraża się jej charakter i osobowość jej twórców.

XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2020 to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele stacji w osobach: właścicieli obiektów niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora retail, convenience oraz food & coffe.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych, zarządów koncernów i sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już dwudziestoletniej tradycji udało nam się