eXc mobile Polska Sponsorem XXI Forum PetroTrend® 2022

Udostępnij artykuł

Właściciel marki wyróżniających się na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych został Sponsorem najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli i managerów stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych. XXI Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2022. Wydarzenie, którego Organizatorem jest redakcja czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl odbędzie się 23 maja w Crowne Plaza Warsaw – The Hub.

eXc Mobile Polska

eXc mobile Polska

To marka wyróżniających się kolorami i użytecznością akcesoriów do urządzeń mobilnych. W ofercie posiada kable, ładowarki samochodowe i sieciowe, uchwyty samochodowe i inne funkcjonalne gadżety. Misją marki jest dążenie do perfekcji w tworzeniu produktów, które łączą w sobie użyteczność, jakość i styl.

Użyteczność to najważniejsza cecha produktu, która po długim okresie korzystania, decyduje o zadowoleniu z zakupu. Właśnie dlatego eXc Mobile przywiązuje tak olbrzymią wagę do testów. Produkty wprowadza na rynek dopiero, gdy jest w stu procentach pewna ich użyteczności. W każdym produkcie kryje się historia napisana przez życie.

Jakość – niezawodność, trwałość, dbałość o szczegóły wykonania. Wysoka jakość produktu idzie w parze z użytecznością, co daje pewność osiągnięcia maksymalnej satysfakcji z jego użytkowania. Przez długie lata. Marka eXc to rozumie, dlatego najwyższa jakość produktów jest ich standardem.

Styl – wiedzą, że finalny produkt z logiem eXc decyduje o tym, jak są postrzegani. Dążą do perfekcji w każdym detalu. Są marką, która ma swój niepowtarzalny styl, przez który wyraża się jej charakter i osobowość jej twórców.

XXI Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2022

To prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele stacji w osobach: właścicieli obiektów niezależnych, inwestorów; prezesów, dyrektorów i kupców z sieci. A także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla sektora retail, convenience oraz food & coffee.

Petro Trend www
XX Forum PETROTREND® 2021

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Forum jest okazją do wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych, zarządów koncernów i sieci, ekspertów oraz dostawców. Ci ostatni mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców. Deklarują oni uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Dzięki ponad dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć najwyżej oceniane oraz co roku oczekiwane przez branżę wydarzenie w kraju.
– mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Petro Trend www
XX Forum PETROTREND® 2021

Jeżeli Państwa firmie zależy na:

 • udziale w BUSINESS SPEED DATING. To seria bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi.
 • realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU.
 • udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2022.
 • efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści.
 • budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu.
 • kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie.
 • prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
  – właścicieli niezależnych stacji, sklepów convenience i konceptów kawowo-gastronomicznych,
  – prezesów, członków zarządów koncernów i sieci,
  – menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
 • udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

ZOBACZ VIDEO: relacja z dziewiętnastej edycji Forum PETROTREND®

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee. Wydawca portali: www.petrolnet.pl oraz www.horecanet.pl. Organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 24.03.2022
Aktualizacja: 24.03.2022