Videorelacja i fotogaleria z XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019

Udostępnij artykuł
Już za nami najważniejsze w Polsce spotkanie branży stacji paliw, które z powodzeniem odbyło się 18 marca w Warsaw Marriott Hotel. Nowe przyjaźnie branżowe i biznesowe pozostaną z pewnością na długo. Wspomnienia i atmosferę tego dnia, całe szczęście, możemy sobie w nieskończoność odświeżać. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video z naszego wydarzenia oraz fotografii w obiektywie Wojciecha Bedyńskiego. Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia za rok!

– W imieniu całego zespołu BROG B2B oczywiście z naszym redaktorem Edwinem Kaniukiem na czele, oraz swoim własnym, chciałbym serdecznie Państwu podziękować za udział w dziewiętnastej edycji Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2019. Ogromnym zaszczytem jest zaufanie, jakim obdarzyliście Państwo nasze Forum, przyjmując nasze zaproszenie, tak licznie na nie przybywając. Wielkim honorem była także możliwość wręczenia tegorocznych nagród podczas wieczornej kolacji i Gali SUPPLIER OF THE YEAR 2019 oraz STACJA BENZYNOWA ROKU 2019. W naszym odczuciu, na oczach nas wszystkich, zrodziło się prawdziwe święto polskiej branży stacji paliw, którego Organizatorem jest nasza skromna redakcja czasopisma STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE. Marzeniem pozostaje, aby już na zawsze wpisało się w kalendarz wydarzeń wszystkich profesjonalistów tej branży. Bardzo na to liczymy, zapewniając jednocześnie, że będziemy dokładać wszelkich starań, aby każda z edycji była jeszcze bardziej wartościowa pod względem merytorycznym, podejmowana problematyka zawsze była paląca, najbardziej na czasie, a jej organizacja przebiegała zawsze na najwyższym poziomie – powiedział Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Bardzo dziękujemy wszystkim współtwórcom sukcesu dziewiętnastej edycji Forum Ryku Stacji Paliw PETROTREND: W tym Prelegentom, Panelistom, Sponsorom, Partnerom, Wystawcom, naszym Drogim Gościom i Wspaniałym Uczestnikom. To wyłącznie dzięki Państwu nasze wydarzenie było tak udane. Do zobaczenia za rok!

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.04.2019
Aktualizacja: 27.05.2019