Fundacja Orlen: Samochód dla policji

Udostępnij artykuł

Dodatkowo Policja otrzymała kartę paliwową na bezgotówkowy zakup ponad 6 tysięcy litrów paliwa na stacjach sieci Orlen.

W ostatnich latach Fundacja Orlen – Dar Serca przekazywała policji darowizny m.in. w postaci samochodów i komputerów, dofinansowywała akcje edukacyjne promujące bezpieczeństwo oraz pokryła koszty wydania kolorowanki dla dzieci Bezpieczeństwo dziecka.

– Już po raz kolejny mam przyjemność przekazywać policjantom samochód, który – o czym jestem przekonany – będzie bardzo przydatny w ich trudnej pracy. Cieszę się, że nasze darowizny, służą poprawie bezpieczeństwa zarówno uczestników ruchu drogowego, jak również społeczności lokalnej – powiedział Jacek Krawiec, prezes zarządu PKN Orlen.

Aktywność dobroczynna PKN Orlen i Fundacji Orlen – Dar Serca, której koncern jest jedynym fundatorem, koncentruje się głównie na kwestiach związanych z ochroną zdrowia i życia, w tym przede wszystkim szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Koncern, jako firma odpowiedzialna społecznie, chce przyczyniać się do tego, aby nasze otocznie było przyjazne i spokojne.

– Wierzymy, że przekazywane policji samochody, komputery, paliwo oraz środki finansowe na sieć teleinformatyczną ułatwiają funkcjonariuszom ich pracę i w efekcie poprawiają stan bezpieczeństwa – dodał Prezes Jacek Krawiec.
 

Opublikowano: 22.06.2010
Aktualizacja: 22.06.2010