GDDKiA poszukuje dzierżawców MOP-ów przy A-1

Udostępnij artykuł

MOP położony w miejscowości Stobiecko Szlacheckie ma łączna powierzchnię 2,5 ha. Na jego terenie znajduje się budynek gastronomiczno-hotelowo-handlowy o pow. użytkowej 1672 mkw. z ogrodem zimowym o pow. 234 mkw., w których znajduje się restauracja z 30 stałymi miejscami konsumpcyjnymi i 100 okazjonalnymi, bar z 40 miejscami, hotel z 19 łóżkami oraz pomieszczenie handlowe. Obiekt zostanie wydzierżawiony do 2013 r.

MOP położony w miejscowości Wygoda ma powierzchnię 0,5 ha. Na jego terenie znajduje się budynek z pomieszczeniami sklepu, baru i socjalnymi. MOP wyposażony jest w infrastrukturę techniczną umożliwiającą prowadzenie detalicznej sprzedaży paliw ciekłych i małej gastronomii. Dzierżawę tego obiektu przewidziano również do 2013 r.

Natomiast MOP w miejscowości Dąbrowa posiada łączną powierzchnię 6,3 ha. Na jego terenie znajduje się budynek o powierzchni użytkowej 356 mkw. z pomieszczeniami sklepu, baru i socjalnymi wraz z infrastrukturą stacji paliw ciekłych. Obiekt, jak dwa poprzednie, będzie wydzierżawiony do końca czerwca 2013 r.

Koncern Lotos poprowadzi swoje MOP-y wspólnie z McDonald’s i PUHIT SA, która operuje siecią START hotel, operatorem zarówno hoteli jak i restauracji na obiektach administrowanych przez Shell Polska będzie Autogrill. Orlen nie wybrał jeszcze operatora hoteli na MOP-ach, natomiast operatorem kilku restauracji jest Autogrill. Również koncern BP nie wybrał operatora hoteli i restauracji.

Opublikowano: 16.06.2010
Aktualizacja: 16.06.2010