Góralska uczta w Caffe Moya

Do bistro Caffe Moya na stacjach paliw Moya powraca bestsellerowa zapiekanka z serem wędzonym i bekonem. Nowy produkt, który stanie się częścią stałej oferty, wejdzie do sprzedaży na początku lutego. Zapiekanka dostępna będzie również w ofercie specjalnej „W zestawie taniej”, w ramach której klienci mogą nabyć ją w atrakcyjnej cenie w zestawach z dużą kawą lub Coca-Colą.

Obecnie na stacjach Moya klienci mogą skosztować jednej z czterech zapiekanek: z kurczakiem lub z pieczarkami przygotowanych na pieczywie pszennym oraz z pepperoni lub z kurczakiem i bekonem w wersji premium, tzn. na aromatycznym pieczywie korzennym. W lutym ten asortyment zostanie powiększony o kolejną pozycję – zapiekankę z serem wędzonym i bekonem, znaną dotychczas jako „góralska”.

– Zapiekanki to typowo polski odpowiednik szybkich i łatwo dostępnych przekąsek, których początek sięga lat 70. XX wieku. Do tej pory w Caffe Moya proponowaliśmy klientom wiele różnych wariantów smakowych, a naszą ofertę staramy się regularnie zmieniać, także sezonowo. Teraz nadszedł czas na wielki, zimowy powrót popularnej zapiekanki z wędzonym serem i bekonem, którą przyrządzamy na chrupiącym pszennym pieczywie z dodatkiem mieszanki aromatycznych ziół, cebuli i pieczarek. Zapraszamy wszystkich na degustację – mówi Agata Stanicka zastępca dyrektora ds. operacyjnych, Anwim.

Caffe Moya jest obecne na niemal wszystkich stacjach paliw sieci Moya. Asortyment gastronomiczny jest nieustannie rozszerzany i dopasowywany do zmieniających się potrzeb klientów odwiedzających stacje. Podstawą konceptu jest sześć rodzajów kawy serwowanej z samoobsługowego ekspresu. Wybór uzupełniają dodatkowe produkty na drogę: hot dogi, zapiekanki, kanapki oraz ciastka, w tym muffiny, brownie czy świeżo wypiekane rogale.

W ubiegłym roku w Caffe Moya pojawiła się nowa kategoria produktów o nazwie „dania z pieca”, czyli dań typowo obiadowych, przygotowywanych na miejscu na zamówienie klienta.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Na kartach menu wybranych stacji można znaleźć różne odsłony aromatycznej włoskiej pizzy oraz sycące zestawy z frytkami: amerykański z kurczakiem i coraz popularniejsze frytki z dorszem przywodzące na myśl znane i lubiane fish and chips, a także pierogi w różnych wariantach. Mniejszy głód warto zaspokoić naszą wyjątkową przekąską: chrupiącym hot dogiem z pieca. Caffe Moya to przede wszystkim miejsce przyjazne klientowi, gdzie nie tylko można napić się kawy i pokrzepić pyszną przekąską – to również przestrzeń, w której można zwyczajnie odpocząć, sprawdzić e-maile i nabrać energii do dalszej podróży – dodaje Agata Stanicka.

Jakość ponad wszystko

Stacje Moya obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON Moya Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji Moya wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach Moya jest niezależny program badania paliw – TankQ.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.