Grupa Delfin planuje kolejne działania

Udostępnij artykuł
Owoce działań poprzedniego roku są nadzieją i wielką szansą do trwania i bardziej godziwego prowadzenia działalności, prowadzenia stacji paliw w roku obecnym – komentuje dla naszego portalu Marek Pietrzak, prezes Grupy Delfin i Agencji Solidarni w Biznesie.

Dzięki naszym cyklicznym spotkaniom, które odbyły się w kwietniu, październiku i grudniu przekazaliśmy sobie wzajemnie energię do dalszych działań. Właściciele stacji paliw mogli podczas tych spotkań uszeregować i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wszystkich przepisów z branży paliwowej, jak również nawiązać kontakty handlowe.

Działania Grupy Delfin w zeszłym roku przyczyniły się do tego, że nikt z naszego grona nie musiał zrezygnować ze swojej działalności, a powodów ku temu na pewno nie brakowało. W tym miejscu cieszymy się bardzo, że potrafiliśmy tchnąć energię i wolę dalszego działania skupionym przy nas właścicielom stacji paliw. Dziś z naszych obiektów możemy być dumni i nie musimy się niczego wstydzić.

Takich, bliskich naszemu sercu niezależnych właścicieli stacji paliw jest obecnie na rynku 2596. Są to właściciele, którzy posiadają mniej niż 10 stacji (dane POPiHN z 30.09.2018 r.). Te 2596 obiektów to jest nasza grupa docelowa, ich problemami pragniemy się zajmować na co dzień i przez cały kolejny rok, pragniemy ich wspierać i budować formuły ekonomiczne, aby ułatwić im trwanie na rynku. Celem naszego działania jest aby zamienić słowo trwanie na przyjemność działania – wiele spraw nie zostało jeszcze rozwiązanych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Szczególnie boli nas wielokrotnie już opisywana sprawa podwójnej opłaty za koncesję, Urząd Regulacji Energetyki upiera się przy swoim i kolejni właściciele stacji paliw będą wzywani do ponownego uiszczenia opłaty za koncesję wraz odsetkami. Choć jest to ewidentna niesprawiedliwość społeczna, to URE upiera się na całego. Będziemy chcieli w obecnym roku dalej się zajmować tą sprawą i szukać sposobów rozwiązań. Mamy kilka pomysłów, które przedstawimy na naszym najbliższym, wiosennym spotkaniu.

W efekcie intensywnych działań w 2018 roku obecnie mamy podpisanych wiele nowych porozumień i umów handlowych, którymi będziemy chcieli mocno zainteresować naszą grupę docelową. Warto podkreślić, że uczestnictwo w Grupie Delfin opiera się na wyłącznej niezależności i swobodzie działania i tylko na takiej bazie każdy uczestnik wybiera swoje preferencje. Grupa Delfin stanowi alternatywę dla tych, którzy pragną pozostać przy swoim brandzie i są dalecy od podpisywania wszelkich porozumień franczyzowych. Jesteśmy szeroko otwarci dla każdego, który z dumą chlubi się swoim własnym brandem i pozycją na rynku. Grupa Delfin to grupa wielobarwna, grupa która nigdy nie ustępuje formą i jakością obiektom franczyzowym.

Rok 2019 to rok, w którym słowo trwać pragniemy zmienić na słowo być, a być to znaczy mieć i w tym właśnie miejscu niezależnym właścicielom stacji paliw będziemy przedstawiali wszelkie możliwości handlowe, prawne, mentalne i techniczne. W tych czterech grupach posiadamy pełen wachlarz sposobów działania i tylko od właściciela stacji paliw zależy na ile z nich skorzysta. W 2019 roku trzymamy kciuki za każdego niezależnego właściciela stacji paliw, chylimy czoło przed jego wytrwałością, nieustępliwością, sumiennością i ogromną wola działania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.01.2019
Aktualizacja: 21.01.2019