Grupa Pieprzyk kończy współpracę z Avia International

Udostępnij artykuł

Wyczerpała się formuła współpracy Grupy Pieprzyk z Avia International – poinformowali w piątkowym komunikacie przedstawiciele niezależnej sieci stacji paliw. W związku z tym Grupa Pieprzyk podjęła decyzję o wypowiedzeniu umów i zakończeniu współpracy.

grupa pieprzyk moc jakosc zysk

Grupa Pieprzy stawia na własną markę

Zawsze szukamy rozwiązań, które przyniosą korzyści przede wszystkim naszym klientom. Dlatego stawiamy na wzmacnianie marki własnej i rozwój stacji Moc Jakość Zysk.

– Grupa Pieprzyk to ponad 33 lata historii i doświadczenia, a także dekady budowania relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Z liczbą blisko 120 stacji paliw zarządzanych przez Grupę Pieprzyk w 8 województwach jesteśmy od lat największym, niezależnym operatorem w Polsce. Rozwój i tradycja idą w parze – dlatego jednocześnie poszukując nowych możliwości nie rezygnujemy ze sprawdzonych rozwiązań i nie odwracamy się od naszej ponad 30 letniej historii. – czytamy w oficjalnym komunikacie Grupy Pieprzyk.

Poza kosmetycznymi zmianami w wyglądzie stacji ich oferta pozostaje bez zmian. Modernizacja wizualizacji oraz elementów identyfikacji zewnętrznej nie będą wpływać na ofertę sklepową czy na współpracę z dotychczasowymi dostawcami.

Źródło: Grupa Pieprzyk

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.06.2022
Aktualizacja: 03.06.2022