Grupa Pieprzyk ma już 80 stacji

Na początku marca br. do niezależnej sieci stacji paliw Moc Jakość Zysk, dołączył kolejny obiekt. W ten sposób Grupa Pieprzyk stała się największym, prywatnym operatorem na rynku stacji paliw, udostępniającym swoje usługi w 80 lokalizacjach.

Najnowszy obiekt sieci Moc Jakość Zysk jest zlokalizowany przy ul. Gnieźnieńskiej 1 w Wierzenicy w odległości ok. 2 km od lotniska Poznań-Kobylnica. Wcześniej obiekt prowadził działalność pod marką Shell (SP nr 8611).

W ofercie placówki znajdują się olej napędowy, benzyny Eu-95, Eu-98 oraz LPG. W sklepie oprócz tradycyjnej oferty produktów FMCG dostępne są także świeże warzywa i owoce, które pochodzą od producenta, jednej ze spółek należących do Grupy Pieprzyk. Na stacji działa również koncept kawowo-gastronomiczny.

Grupa Pieprzyk, właściciel marki Moc Jakość Zysk, to sieć doskonale zaopatrzonych stacji paliw i punktów ładowania samochodów elektrycznych “Moc Jakość Zysk”. Na stacjach kierowcy nie tylko zatankują wysokiej klasy paliwo lecz naładują też baterie samochodu. W wielu z lokalizacji klienci mogą skorzystać również z oferty barów, sklepów, salonów meblowych oraz punktów ksero. Na wszystkich stacjach paliw akceptowane są płatności kartami płatniczymi i floty Pieprzyk.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.