Grupa Pieprzyk ma już 85 stacji

Na początku października do sieci działającej pod marką Moc Jakość Zysk dołączyły obiekty zlokalizowane w Iłowej oraz w Królowie – obie na terenie województwa lubuskiego.

Stacja Moc Jakość Zysk w Iłowej, która dotychczas działała pod brandem Orlenu (obiekt nr 7576 – zakupiony od firmy Intertank), jest zlokalizowana przy ul. Żagańskiej 61 A. W swojej ofercie posiada paliwa: Eu-95, Eu-98, ON oraz LPG.

Stacja Moc Jakość Zysk w Królowie znajduje się przy DK12, bezpośrednio przy zjeździe z autostrady A18, prowadzącej do Olszyny. Jest ostatnią stacją zlokalizowaną kilka kilometrów od granicy polsko-niemieckiej. Znajduje się przy niej obszerny parking tir oraz myjnie. Dawniej obiekt działał w barwach Shell oraz Orlen. Moc Jakość Zysk w Królowie prowadzi działalność w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu, motelu oraz stacji działającej w barwach Orlenu.

Dzięki regularnym przejęciom kolejnych stacji Grupa Pieprzyk jest obecnie największym, niezależnych, prywatnym operatorem, zarządzającym siecią 85 stacji. Na drugiej pozycji znajduje się Slovnaft z 80 stacjami (wg danych POPiHN z 30.06.2019 r.) zrzeszonymi pod brandem na zasadzie partnerstwa. Trzecie miejsce należy do Polskich Stacji Paliw Huzar, zrzeszających 73 niezależnych partnerów (dane za POPiHN j.w.).

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.