Grupa Pieprzyk ma już 90. stacji

[SPECJALNIE DLA NAS] Marka Moc Jakość Zysk, należąca do Grupy Pieprzyk, w połowie lutego br. pochwaliła się otwarciem już 90. stacji w swojej sieci. Przedstawiciele firmy zapowiadają dalszy rozwój.

90. obiekt sieci Moc Jakość Zysk jest zlokalizowany w Kolonii Osiek, w województwie łódzkim, niedaleko Wieruszowa. Punkt obsługuje przede wszystkim lokalny ruch.

W swojej ofercie posiada trzy podstawowe paliwa: Eu-95, ON oraz LPG. Podjazd jest wyposażony w dwa dwuwężowe dystrybutory tradycyjnych paliw oraz w dystrybutor LPG w ramach wydzielonego stanowiska ze zbiornikami naziemnymi.

Na stacji znajdują się m.in. sklep convenience – z bogatą ofertą warzyw Grupy Pieprzyk – oraz koncept gastronomiczny, posiadający w swojej ofercie m.in. hot dogi, własnej produkcji tosty i kawę marki Colucci.  

– W najbliższych trzech miesiącach do sieci dołączy kilka kolejnych obiektów. Dwa z nich będą zlokalizowane w woj. lubuskim – powiedział specjalnie dla redakcji Petrolnet.pl Piotr Pawłowski, specjalista ds. sprzedaży – Flota Pieprzyk.

Moc Jakość Zysk to obecnie największa niezależna, budowana organicznie sieć stacji. Pod względem liczby lokalizacji prześcignęła zarówno partnerską sieć Slovnaft (82 stacje – wg danych POPiHN na dzień 30.09.2019), jak i partnerską sieć Huzar PSP (74 stacje).

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– GRUDZIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.