Grupa Pieprzyk zwiększa tempo wzrostu

[HOT NEWS – PREMIERA U NAS] Właściciel marki Moc Jakość Zysk poinformował o uruchomieniu stacji w nowej lokalizacji. W bliskim czasie na rynku mogą pojawić się kolejne placówki tej największej z prywatnych sieci w Polsce.

Według informacji pozyskanych przez redakcję Petrolnet ze źródeł poza Grupą Pieprzyk jeszcze w listopadzie sieć Moc Jakość Zysk może skupiać już 90 stacji, natomiast na przełomie 2019 i 2020 roku może to być już blisko 100 obiektów.

W pierwszym tygodniu listopada do sieci Moc Jakość Zysk, należącej do Grupy Pieprzyk, dołączył obiekt zlokalizowany przy ul. Gazowej 3a w Kędzierzynie Koźlu (woj. opolskie). Jest wyposażony w dwa dwustronne, dwuwężowe dystrybutory umożliwiające tankowanie Eu-95 oraz ON. W niewielkim pawilonie handlowym znalazły się najpotrzebniejsze produkty, w tym także świeże warzywa, których producentem i dostawcą jest właściciel sieci – Grupa Pieprzyk. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji działają markety Aldi oraz Lidl. Wcześniej obiekt prowadził działalność pod marką STW i był członkiem sieci Slovnaft Partner.

Grupa Pieprzyk zapowiada otwarcia w kolejnych lokalizacji oraz modernizację dotychczasowych. Obecnie nowy standard zyskuje obiekt zlokalizowany we Wschowie (woj. lubuskie) – jest rozbudowywana wiata oraz są montowane nowe dystrybutory.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.