Hipzz kontynuuje swój rozwój na stacjach benzynowych

Sensation Poland, polski producent wkładów aromatyzujących, lider w swojej kategorii, intensyfikuje współpracę z Orlenem i rozszerza swoją dystrybucję o kolejne punkty sprzedaży.

Wkłady aromatyzujące Hipzz od momentu pojawienia się na rynku, szybko stały się numerem 1 nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach europejskich, na których są już obecne w 16 krajach. Producent nie ustaje w rozwoju i wciąż rozbudowuje sieć dystrybucji. Sieć Orlen jest jednym z głównych dystrybutorów kart aromatycznych Hipzz w segmencie stacji benzynowych.

Podążając za rozwojem sieci, Hipzz ściśle współpracuje również z jej strategicznymi partnerami – stacjami Lotos i spółką Ruch. Również za granicą, realizując misję firmy Orlen „Wspieramy Polskę”, producent dystrybuuje swoje karty aromatyzujące na stacjach Star, będących własnością firmy Orlen Deutschland. Już wkrótce obecny będzie ze swoimi produktami również w Czechach i na Słowacji w sieci stacji Benzina, także stanowiących własność Orlenu.

Na chwilę obecną wkłady Hipzz dostępne są już w większości znanych sieci paliwowych, m.in. Shell, Circle K, BP, Moya, Amic czy wspomniane już Orlen i Lotos. Oprócz sieci stacji benzynowych w Polsce, Hipzz sprzedawany jest też w większości stacji benzynowych w Niemczech, takich jak np. Aral czy Shell. Planowo jeszcze w tym roku Hipzz znajdzie się w sprzedaży na stacjach sieci Shell w Turcji.

Aktualnie na stacjach benzynowych dostępne są dwa smaki kart aromatyzujących Hipzz: Menthol i Ice Mint, wkrótce planowane jest jednak wprowadzenie kolejnych, tym razem owocowych, smaków.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.