Intermarché ma blisko 70 stacji

Sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, skutecznie umacnia pozycję lidera przymarketowych stacji paliw. Kolejny obiekt tego typu został oddany do użytku mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego 16 września br.

To już trzecia otwarta w tym roku stacja paliw, która będzie działała pod szyldem Intermarché, a także druga tej sieci w Gorzowie Wielkopolskim.

Nowo otwarta stacja znajduje się przy ul. Fredry 10 i jest czynna całą dobę przez 7 dni w tygodniu. W sąsiedztwie obiektu klienci mają do dyspozycji sklepik o powierzchni 40 m kw. W jego ofercie znalazło się ponad 1000 produktów, w tym bogaty wybór artykułów spożywczych i przemysłowych oraz akcesoria motoryzacyjne.

Klienci stacji paliw Intermarché w Gorzowie Wielkopolskim będą mogli skorzystać z oferty kącika bistro, w którym znajdą m.in. świeżo parzoną kawę i bogatą ofertę fast-food.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Cieszymy się, że franczyzobiorcy prowadzący działalność w ramach Grupy Muszkieterów tak chętnie rozwijają się w naszych strukturach. Otwarcia kolejnych stacji paliw pozwalają nam konsekwentnie wzmacniać pozycję lidera w tym segmencie rynku. Naszym celem jest stałe zwiększanie liczby obiektów, tak aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, gdzie będzie to możliwe – podkreśla Maciej Ćwikliński, prezes zarządu dyrekcji handlowej Intermarché.

Punkt w Gorzowie Wielkopolskim oferuje kierowcom paliwa wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. W ofercie stacji znajduje się benzyna Eu-95, Eu-98 oraz olej napędowy. Zmotoryzowani mogą zatankować paliwo na jednym z czterech stanowisk, a pomocą służy im obsługa stacji.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.