Intermarché umacnia pozycję lidera

Kolejna, już 66. przymarketowa stacja paliw sieci Intermarché została uruchomiona w Działdowie, w województwie warmińsko-mazurskim.

– Otwarcie stacji paliw przy ul. Rydygiera 8 w Działdowie, jest dowodem konsekwentnie realizowanej strategii Intermarché. Od teraz mieszkańcy tego miasta, jak i turyści spędzający wakacje w województwie warmińsko-mazurskim, zyskali dostęp do paliwa w najbardziej konkurencyjnej cenie na rynku – mówi Maciej Ćwikliński, prezes zarządu dyrekcji handlowej Intermarché.

Jak dodaje Maciej Ćwikliński: – Naszym celem jest stałe zwiększanie liczby stacji paliw, aby działały przy każdym supermarkecie Intermarché, gdzie będzie to możliwe. Jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski. W ofercie otwartej 11 lipca br. stacji znajduje się benzyna Pb 95, Pb 98 i olej napędowy (dostarczane przez Orlen Paliwa) oraz LPG (dostawca – Gaspol).

Wszystkie paliwa poddawane są bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Stacja paliw jest czynna całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Działający w jej ramach sklepik oferuje asortyment ponad tysiąca artykułów spożywczych, przemysłowych, jak i akcesoriów motoryzacyjnych.

Dostępny jest również kącik bistro ze świeżo parzoną kawą, kanapkami i pieczywem.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.