Intermarché z nową stacją w Zachodniopomorskiem

Udostępnij artykuł

Grupa Muszkieterów otworzyła 68. stację paliw Intermarché w Polsce. Obiekt uruchomiono 28 kwietnia br. w Drawsku Pomorskim w województwie zachodniopomorskim. Tym samym Intermarché umacnia swoją pozycję lidera na polskim rynku przymarketowych stacji benzynowych.

Intermarche Drawsko Pomorskie

Intermarché w Drawsku Pomorskim

Stacja paliw Intermarché w Drawsku Pomorskim przy ul. Toruńskiej 4 jest pierwszym obiektem działającym pod tym szyldem w mieście. Wszystkim zmotoryzowanym klientom oferuje wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach. Nowo otwarty obiekt jest pierwszym z kilku planowanych na ten rok stacji paliw Intermarché w Polsce. Punkt w Drawsku Pomorskim jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach od 6.00 do 21.00. Na miejscu pomocą służy obsługa stacji. Na jej terenie trwa obecnie montaż słupka płatniczego, który umożliwi płatności samoobsługowe i tym samym całodobowe działanie placówki.

W ofercie stacji Intermarché są wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach dostarczane przez SCA Petrole. Wszystkie paliwa są poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Na stacji w Drawsku Pomorskim kierowcy zatankują benzyny 95 i 98 oraz olej napędowy na jednym z czterech stanowisk. Kierowcy mają również możliwość tankowania LPG z nowoczesnego dwuwężowego dystrybutora. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi, klienci mogą skorzystać również z dwustanowiskowej myjni ręcznej zlokalizowanej obok sklepu Intermarché.

Usługi pozapaliwowe

Na stacji znajduje się również przestronny sklepik o powierzchni 60 mkw. W ofercie posiada ponad 1000 produktów, w tym bogaty wybór artykułów spożywczych i przemysłowych, papierosy, alkohol oraz akcesoria motoryzacyjne. Dodatkowo, sieć uruchomi tu również kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertą fast food.

– Dzięki nowemu otwarciu wzmocniliśmy naszą wiodącą pozycję w tym segmencie rynku. Stale dążymy do tego, by uruchamiać nowe stacje paliw przy jak największej liczbie supermarketów Intermarché. Z naszych obserwacji wynika, że takie rozwiązanie odpowiada na potrzeby klientów. Stanowi dobre uzupełnienie pozostałych usług oferowanych przez Grupę Muszkieterów.
– mówi Benjamin Ferte, prezes zarządu SCA Petrole Polska, zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów.

Oprócz możliwości uruchomienia stacji paliw Muszkieterowie oferują przedsiębiorcom prowadzącym sklepy Intermarché i Bricomarché inne atrakcyjne formy rozwijania własnych biznesów. Właściciele mogą zaproponować swoim klientom m.in. myjnię samochodową bądź usługi z zakresu e-commerce, pozwalające na wygodny odbiór zamówionych przez internet produktów poprzez Bricomaty i usługę Intermarché Drive.

Źródło: Grupa Muszkieterów

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.