Jedyne takie Forum dla branży stacji paliw!

Udostępnij artykuł
18 marca w Warsaw Marriott Hotel spotkamy się na XIX już edycji Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019 – najważniejszym w roku spotkaniu branży stacji paliw oraz przystacyjnych sklepów convenience i konceptów gastronomicznych. W programie: spotkania z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne porady dotyczące rozwoju biznesu i unikania problemów, wskazówki od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, indywidualne rozmowy biznesowe w formule Business Speed Dating, uroczysta kolacja z Galą Stacja Benzynowa Roku 2019 oraz Supplier of the Year 2019. Organizator: czasopismo Stacja Benzynowa & Convenience Store i portal Petrolnet.pl. Zapraszamy serdecznie!

Forum organizowane przez BROG B2B wydawcę m.in. czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie osób decyzyjnych, ekspertów i profesjonalistów tej branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele sektora w  w osobach: właścicieli stacji niezależnych, inwestorów, prezesów, dyrektorów i kupców z sieci i koncernów paliwowych, a także dostawcy nowoczesnych technologii, zaopatrzenia, produktów lub usług dla stacji, sklepów i gastronomii. Już po raz siódmy na zakończenie Forum PetroTrend 2019, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród Stacja Benzynowa Roku 2019 i po raz drugi – Supplier of the Year 2019.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dziewiętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży stacji paliw w Polsce – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy więc na:
• udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań na
temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
 realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych stacji paliw
– prezesów, członków zarządów sieci,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży.
Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub rejestracji uczestnictwa.

Organizator: BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI wydawca m.in.  czasopisma STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE  oraz naszego newsowego portalu PETROLNET.PL

 

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.03.2019
Aktualizacja: 05.03.2019