Klienci E100 rozliczą tankowanie na stacjach paliw Moya za pomocą aplikacji

Udostępnij artykuł

E100, międzynarodowy dostawca kart paliwowych i usług związanych z transportem oraz Anwim S.A., właściciel ponad 450 stacji paliw Moya podpisali umowę o rozszerzeniu współpracy. Dzięki niej klienci E100 mogą, za pomocą aplikacji, rozliczyć transakcje za tankowanie paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze nie korzystając z systemów kasowych i terminali.

e100 mobility moya

Kierowcy posługujący się aplikacją E100 Mobile z aktywną funkcjonalnością E100 Mobility mogą korzystać z wygodnego, sposobu tankowania za pomocą smartfonu na stacjach Moya. Sam proces tankowania przebiega błyskawicznie i wymaga tylko kilku kliknięć w telefonie z włączoną aplikacją. Wystarczy: wybrać stację, następnie dystrybutor, kiedy aplikacja zaproponuje rozpoczęcie tankowania – fizycznie zatankować i po zakończeniu potwierdzić to w aplikacji. Kierowca może ruszać w dalszą podróż lub wykorzystać czas na większe zakupy w sklepie.

Naszym celem jest tworzyć produkty, dzięki którym biznes naszych Partnerów i Klientów staje się bardziej mobilny. E100 Mobility to funkcjonalność aplikacji, która w zasadniczy sposób upraszcza, przyspiesza i czyni bardziej bezpiecznym proces tankowania pojazdów na stacjach paliw. To nowy, cyfrowy etap współpracy między naszymi firmami i jesteśmy bardzo zadowoleni, że razem z siecią stacji paliw Moya zmieniamy branżę paliwową w Polsce. To znakomita informacja dla klientów obu firm – mówi Natallia Ilyenia, Head of Remote Payments w E100.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Z naszego punktu widzenia współpraca z E100 to odpowiedź na rosnącą popularność cyfrowych, mobilnych rozwiązań branży paliwowej. Obserwujemy na naszych stacjach, że korzystanie z tej nowości w rozliczaniu transakcji za tankowanie jest proste i intuicyjne dla kierowców – po wybraniu stacji wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji – komentuje Andrzej Kisała, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Flotowej w Anwim S.A.

E100 planuje rozwijać funkcjonalność E100 Mobility oraz zwiększać sieć jej akceptacji w Polsce oraz w kilkunastu krajach Europy. Na koniec lutego 2024 w sieci akceptującej rozliczenia za tankowanie za pomocą aplikacji było ponad 1200 stacji paliw w Polsce i Europie.

źródło: E100

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.03.2024
Aktualizacja: 05.03.2024