Kolejna Avia już w sieci

Jak dowiedziała się nasza redakcja, nowa stacja Avia jest zlokalizowana przy drodze krajowej nr 12, łączącej Opoczno z Radomiem. To już 45 punkt należący do sieci, którą w Polsce zarządza spółka Unimot.

Stacja prowadzi działalność przy ul. Kochanowskiego 185, w miejscowości Wieniawa (woj. Mazowieckie). Obiekt należący do firmy Krzysztof Wójtowicz PHU Ropex, jeszcze do niedawna funkcjonował pod logo Bliska, ekonomicznego brandu należącego do PKN Orlen – który obecnie jest wygaszany.

Obiekt w swojej ofercie posiada paliwa: Eu 95, ON oraz LPG. Do dyspozycji kierowców oddano dwa dystrybutory do tankowania benzyny Eu 95, trzy dystrybutory ON, oraz dystrybutor LPG (w ramach wydzielonego stanowiska). Obiekt jest wyposażony łącznie w pięć zbiorników magazynowych o łącznej pojemności 160 m sześc.

Dodatkowo kierowcy mogą skorzystać ze sklepu convenience oraz bistro. Stacja jest czynna siedem dni w tygodniu w godzinach od 5:30 do 22:00. Nowa placówka Avia umożliwia swoim klientom dokonywanie płatności kartami (Visa oraz MasterCard).

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.