Kolejna Moya w łódzkim

Do sieci Moya dołączyła kolejna, 212 stacja. Nowa placówka znajduje się w miejscowości Piotrków Trybunalski w województwie łódzkim, przy drodze krajowej nr 91. Właścicielem obiektu jest Star Oil.

W swojej ofercie stacja posiada benzynę 95, LPG oraz olej napędowy, wraz z jego uszlachetnioną wersją ON Power. Na terenie stacji znajduje się sklep, a wewnątrz budynku funkcjonuje koncept Caffe Moya, gdzie można zakupić: hot dogi, zapiekanki oraz kawę. W bezpośrednim sąsiedztwie stacji funkcjonuje myjnia, wypożyczalnia przyczep oraz wulkanizator. Stacja pracuje całą dobę.

Moya to obecnie szósta pod względem wielkości sieć paliw w Polsce. W sieci, oprócz stacji tradycyjnych – własnych i franczyzowych, znajdują się również stacje automatyczne. Stacje paliw sieci Moya, obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Filarami marki Moya jest cała gama usług i produktów: sprzedaż paliwa, koncept gastronomiczny Caffe Moya, sklepy zaopatrzone w wysokiej jakości produkty z logo Moya, aż po ofertę dla klientów biznesowych i atrakcyjny program flotowy Moya Firma.

Swój dynamiczny rozwój Moya zawdzięcza znajomości rynku paliwowego oraz korzystnym warunkom współpracy z partnerami. Wszystkie stacje działające w ramach sieci Moya spełniają jednolite standardy obsługi i jakości.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.