Kolejna stacja działa już w sieci Moya

Udostępnij artykuł

We wsi Niegowa (woj. śląskie) otwarto nową stację paliw Moya. Obiekt działa na zasadzie współpracy franczyzowej. Koncentruje się na obsłudze ruchu lokalnego. Z okazji otwarcia, na klientów czekają atrakcyjne promocje.

Moya Niegowa

Moya Niegowa

Do czwartku, 19 maja br. każdy korzystający z usług tego punktu może otrzymać kawę gratis, a do końca maja, także wybrane produkty marki własnej, jak napoje i batony Moya Energia, żelki czy wodę mineralną.

Stacja w swojej ofercie ma benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power, a także LPG. Punkt przystosowany jest także do obsługi pojazdów ciężarowych. Oprócz szybkiego wlewu diesla, kierowcy „trucków” mogą odpocząć na przystacyjnym parkingu, który pomieści 10 ciężarówek.

Stacja wyposażona jest w wielobranżowy, dobrze zaopatrzony sklep oraz koncept gastronomiczny Caffe Moya, w którym można napić się aromatycznej kawy lub zjeść przekąskę zarówno na gorąco (hot dogi, zapiekanki, pizza, stripsy z kurczaka z frytkami), jak i na zimno (kanapki, rogaliki, muffinki i wiele innych). Stacja czynna jest całą dobę.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.